כתבו על שירות ההכרויות של Looky ב-Ynet | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » עדכונים וחדשות

כתבו על שירות ההכרויות של Looky ב-Ynet

פורסם ביום 24.02.2009 בשעה 22:10 מאת צוות האתר אין תגובות

לפני מספר שבועות התפרסמה עלינו כתבה ב-Ynet: מנוע ישראלי לחיפוש אהבה ברשת. אז ראשית כל תודה רבה לכל מי שהגיב (לטוב ולרע), חשוב לנו תמיד לקבל מכם פידבקים.

זו הזדמנות מצויינת להסיר מעט את הספק לו אנו עדים לאחרונה, לגבי הספק של פופולריות תחום ההכרויות. ישנה סברה כי אתרי הכרויות דועכים אט אט נוכח הופעתם של הרשתות החברתיות שכובשות את עולם האונליין דייטינג.

אין תחליף לאתר ממוקד

כיום הרשתות החברתיות הן הטרנד הכי חם ברשת והטראפיק רק גדל מיום ליום. יחד עם זאת, חשוב להבין שעדיין תמיד תהיה הפרדה ברורה בין רשתות חברתיות לאתרי ההכרויות (גם אם זה לא אתר הכרויות חינם). כי בסופו של יום, כשגולש נרשם לאתר הכרויות הוא יודע בוודאות שכל מי שרשום בו פנוי לקשר כזה או אחר, בעוד שברשתות החברתיות יש גם פנויים וגם לא. אנשים רבים לעיתים חסרי סבלנות ומעדיפים שירות הכרויות שנותן מענה מיידי - כולם פנויים רק תבחר!

היו מספר מחקרים בעבר בהם נכתב כי ישנו קהל רב של מחפשי הכרויות באינטרנט והם יעדיפו לעשות זאת דרך פלטפורמה ייעודית (אתר הכרויות), מאשר מקום פומבי וכללי. הסיבה לכך יכולה להיות משום שלעיתים אותו אדם מעדיף לא להיחשף ולהישאר דיסקרטי. כמו כן, גם פאקטור "השעון הביולוגי" משחק תפקיד - ככל שאדם "לחוץ יותר" למצוא בן\בת זוג, יפנה למקום עם הסיכוי הגבוה יותר למצוא אותו\אותה בטווח הזמן הקצר ביותר.

תחום ההכרויות בצמיחה…

מדי יום ביומו קמים אתרי הכרויות חדשים, כלליים ונישתיים כאחד. ככל שהעולם הוירטואלי מתפתח, כך גם זמינות המידע הופכת למבוקשת יותר. עד כמה שזה נוגד את המצופה, דווקא בתקופה האחרונה (אולי בגלל עניין המשבר העולמי), הרווחיות של אתרי ההכרויות עלתה. במאמר הזה תוכלו לקרוא על צמיחה משמעותית דווקא בתקופה האחרונה.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.