למה לבחור באתרי הכרויות? | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » הכרויות באינטרנט

למה לבחור באתרי הכרויות?

פורסם ביום 26.10.2008 בשעה 11:00 מאת שרית רנג'י פלג אין תגובות

כמות

גם  אם יוצאים שלוש פעמים בשבוע ומדברים עם כל דבר שזז, אין סיכוי להגיע להיצע העצום של פנויים ופנויות שמספקים אתרי הכרויות, יהיו כאלו שיקפצו ויגידו "אבל כמות זה לאו דווקא איכות"! אז כמו בכל התפלגות נורמלית, תמיד יהיו בקצה אחד כאלו שלא נעיז להתקרב אליהם, בקצה השני יהיו המדהימים שקרובים לשלמות, אבל הרוב יהיו באמצע, אנשים רגילים, כמוני וכמוך.

חשיפה

יתכן שהיא גרה במעלה הרחוב שלך, אך לא תכיר אותה לעולם כי היא לא מבלה באותם המקומות, יתכן שהוא גר במרחק של חצי שעה ממך ומסתובב באיזורים שאת לא, ויתכן גם שאתם הזיווג המושלם אבל לעולם לא תפגשו…. כמה טראגי… למזלנו אתרי ההיכרויות שהופכים להיות כלי מרכזי בסצנת הפו"פ, מספקים לנו חשיפה לאנשים שביום יום רק צירוף מקרים נדיר היה מפגיש אותנו. בעזרת כלי החיפוש והסינון נוכל להתוודע לבני זוג פוטנציאליים שעומדים בסטנדרטים שלנו ושללא החיבור האינטרנטי לעולם לא היינו מוצאים.

מינימום מאמץ

הודות לאחת ההמצאות הגדולות של המין האנושי – האינטרנט – אנחנו יכולים להכיר אנשים כשאנחנו לבושים בפיג'מה בלויה, שיער לא מסורק, בלי בושם, או איפור, אפילו מבלי לצאת מהחדר הקטן והבטוח שלנו. במאמץ מינימלי של פתיחת כרטיס (עדיף עם תמונה מוצלחת) ו- 15 דק' לפני השינה לפניות ולמענה, מתגלה לפנינו עולם שלם של הזדמנויות.

יש את אלו שיגידו שאתרי הכרויות הם זולים מדי, שאנשים מחפשים שם רק סקס, ושהסתבר שהכוסית שהתכתבת איתה בחודש האחרון ממש לא היתה דומה לתמונה ששלחה.

יש הכל מהכל, וכמו שהזכרתי קודם, הרוב באמת מחפש אהבה וזוגיות. תמיד יהיו כאלו שינסו לנצל את המצב, ועליהם אתם תשמעו המון – כי זה יותר פיקנטי. אבל הרוב, כמוני וכמוך, בסה"כ מחפשים אהבה…

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.