אומנות הבולשיט בהיכרויות באינטרנט | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » הכרויות באינטרנט, כותרות נוספות

אומנות הבולשיט בהיכרויות באינטרנט

פורסם ביום 22.01.2009 בשעה 9:08 מאת מקס (ישראלי) פריידין תגובה אחת

שאלה: כמה אנשים פגשו מישהי שהיא עם "הראש בעננים", אבל "עם הרגליים בקרקע"? כי אני 1.78 וזה מלחיץ…

אומנות הבולשיט בהכרויות באינטרנט

או מישהי ש"רק לספר על עצמה לא ידעה"…? כי רוב הנשים שאני מכיר יודעות לספר על עצמן.

במחשבה שנייה, זה כל מה שהן עושות בשנה הראשונה של הקשר. אולי מישהי "כיפית וקלילה" אבל רגע, רגע! זה בסדר! כי היא "יודעת להיות רצינית כשצריך!". אם תינוק נופל לכלוב עם גורילות, היא לא תצחקק כמו ליצן החצר. לא ולא!
אולי מישהי שהיא "גם יפה וגם אופה"? חשבתי שבימינו רק גברים אופים…
ומישהי שאתם פשוט בטוחים שלא תמצאו אותה יום אחד עם ורידים חתוכים באמבטיה, כי היא "אוהבת את החיים…"?

התמונה באדיבות pradipchavan

הרשימה אינסופית, ומתוך מלאי המלל הקלישאי והפתטי, הלקוח הישר מעולם התוכן של הפסיכולוגיה בגרוש, כמעט ואי אפשר למצוא משהו שבאמת יתאר את האדם שמולי. בהינתן שיש מולי מלאי אינסופי כמעט של כרטיסים פוטנציאליים (ואני אפילו לא מדבר על כמות האופציות ב- looky), ובואו נודה בזה - התמונה קובעת יותר מהכתוב - האם לא תרצי לשים משהו קצת יותר מקורי מ"אוהבת מסיבות אבל גם להתכרבל מול סרט טוב"?!

הרי כולנו רוצים לחשוב שאנחנו מיוחדים, שונים, ייחודיים, פתיתי שלג נהדרים, קרני אור שזוהרים חזק יותר מהשאר, גחליליות מנצנצות בעולם של תיקנים, כוכב הצפון בשמי לבנון… אז למה הכרטיסים שלנו באתרי ההכרויות נראים כאילו צילמו אותם במכונת צילום מקרטעת שאיכשהו מצליחה להכניס גם שגיאות כתיב? למה- פרחים נדירים שכמונו- אנחנו משתמשים באותן מנטרות מאוסות של "מחפשת את הנסיך" ופגישה ראשונה ש"תשאיר טעם של עוד", במקום לכתוב משהו פחות מובנה שיתאר משהו שאופייני רק לנו?

אנחנו- הגברים- מרגישים את זה, תדעו לכן, וכרטיס ייחודי יכול להלהיב אותנו גם אם התמונה תלהיב אותנו פחות. כרטיס כנה וייחודי מראה על אופי, שנינות ואינטליגנציה, ולא פעם העדפתי לפנות לבחורה חמודה שכתבה משהו שנון, מאשר לבלונדינית בביקיני שכתבה "יפה וחמודה, מחפשת את האחד".

אז לא- אין צורך לכתוב מחדש את "מאה שנים של בדידות 2- הנקמה". פשוט תכתבו משהו פשוט, כנה, ייחודי, כדי להתבלט על פני ים אינסופי של דגים מתים, כדי למשוך מישהו כמוכם, אולי מישהו שהוא גם יפה וגם אופה, שאוהב את החיים, אולי הראש שלו בענניים לפעמים, אבל אל תדאגו- הרגליים שלו נטועות עמוק בקרקע.
בעיקר כשהוא רציני כשצריך.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

תגובה אחת »

  • מורן כותב :

    אז לא ממש הבנתי את עמדתך בנושא - אתה ממליץ להירשם לאתר הכרויות או לא? ושאלה אישית (לא חייב לענות) - לך יש כרטיס באתר הכרויות? :)

    [תגובה לתגובה]

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.