מיומנה של פנויה מופתעת - פרק 2 | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

מיומנה של פנויה מופתעת - פרק 2

פורסם ביום 11.08.2009 בשעה 23:37 מאת אורה ארמה אין תגובות

להלן ההמשך של הפרק הראשון מיומנה של המופתעת:

שאלתי אותו אם הוא רוצה לעלות אלי, "לשתות משהו"- חייך חיוך רחב, כאילו ברוררר. קפה, או דרינק, שאלתי בחצי חיוך?

דרינק כמובן ענה לי בחצי חיוך הורס!!! יושבים בסלון, היה ברור לשנינו, שלא מענין אף אחד משנינו, למה, וכמה. בקיצור משם הישר לענינים, , דבר אחד יש לי להגיד לכם, אם מישהו יודע מה צריך לעשות שם בחדר, זה הואאאאאאא. היה לילה מהסרטים, אין דברים כאלה, ואני כבר חוויתי כמה לילות בחיי. לא יכולתי שלא להזכר, בנורית, "את תצטערי, השנים עוברות מהר!!!" כן נורית נכון, השנים עוברות מהר, אז למה לא לחיות אותם, למה לא לחוות הכרויות מכל הסוגים, לפני שמתמסדים.

בבוקר לפני שהלך, הבהרתי לו שזה רק סטוץ. וזה מה שאני מחפשת כרגע.. חייך חיוך רגוע, סבבה גם אני. תיארתי לעצמי שיש לו נאום מוכן לכל הבחורות. "זה לא את, זה אני, אני לא בנוי כרגע לקשר, מגיע לך מישהו יותר טוב".

מכירים את כל הבולשיט הזה.

מרוצה מעצמי, איך הרסתי לו את הנאום.טוב זהו, הוא הלך, ואני מרוחה על הספה, מבסוטית לאלללללללה, "את עוד תצטערי, הדהדו לי המילים של נורית. לא כל יום מזדמנות לנו הכרויות כאלה."בלה בלה בלה.

הקיצר היום יש מסיבה ,יהיו כל העולם ואשתו, כל הבחורים הכי הורסים יהיו שם ,בטוח יותר מדליק מללכת להורים "שלו", נראה לי הזוי בגיל כזה.

אפגוש את נורית בלימודים, אולי אצליח להשפיע עליה לחיות קצת, לצבור חוויות, מקווה שתרצה לבוא איתי למסיבה, אולי תבין שיש חיים בגיל 23. שניה הטלפון מצלצל,הנמוך מהלימודים, אין מצב שאני עונה.

משאיר הודעה: היי נטע, מה העניינים, מה שלומך? יש לי כרטיסים להצגה , וחשבתי להזמין אותך, אשמח להיפגש. חזרי אלי, ביי חמודה.

ה צ ג ה ?איזה שעמום! מה יש לבחורות בגילי עם הצגה? וחוץ מזה אני הולכת למסיבה בערב. וואלה נורית היתה הולכת להצגה, היא כזאת בורגנית, עוד מעט יש לי יום הולדת ואני אעשה מסיבה שכל העיר תדבר עליה, [הצגה הצחיק אותי] +בינתיים, החיים יפים, בחורים לא חסר, חוויות יש והשאר יחכה, אלוהים גדול. את ארוחות הערב המשפחתיות, אשאיר לאחרים.

אה וואלה אני חייבת לבקר אצל ההורים, תכף מבחנים, לא יהיה לי זמן לכלום בינתיים , בלימודים הנמוך מחזר, מה שלומך חומד? צריכה משהו חומד? לא מבינה את הדבקות הזאת, מה לא ברור,לא בנויה כרגע לקשר רציני. תיכף מסימים, הנמוך מיגש אלי, אולי ניפגש? לא יכולה, נוסעת להורים. כמעט שאלתי אותו מה לא הבנת?

בדרך חשבתי לעצמי, אולי בחופשת הסמסטר אסע להודו, נראה לי מדליק ככה חודשיים להרגע ,לצבור חוויות .

הגעתי להורים, חיבוקים נשיקות וכל השאר,עוד לא התיישבתי אמא שלי מספרת לי שבת דודתי מתחתנת , בבבבבבבבבום

מההה, ואמא שלי מתרגזת מה זאת אומרת מהההה? למה לא להתחתן? בעל ,ילדים מסגרת ואני כמובן עונה לה, שלפני הכל אני רוצה לסיים את הלימודים. לא היה לי ראש לספר לה, שאני עוד בענין של לעשות חיים, לא הייתי יוצאת ממנה. ,למזלי אמא שלי הסכימה איתי שזה באמת גיל קצת צעיר וקודם צריך לסיים את הלימודים ואחר כך…אבל לא צריך לחכות יותר מידי.כמובן התעורר ויכוח מתי זה גיל אידאלי? אני אמרתי 30 והיא אמרה 25, בכל זאת היה נחמד אכלנו, שתינו, צחקנו,אני צריכה ללכת אמרתי ,מה קרה?שואלת אמא רק הגעת .יש לי מסיבה בערב ואני רוצה להגיע הביתה להתארגן.

רק שלא תשקעי לתוך הבילויים, צעקה דקה לפני שהלכתי

טוב,טוב ,די כבר.

הגעתי הביתה התארגנתי ויצאתי למסיבה..

כל העיר שם, מוסיקה, ריקודים, יפים ויפות ואני רואה שצדקתי אלה החיים! חתונות ,ארוחות הורים, מחויבות, כל זה הכי שעמום שיש. ולא, לא נורית אני לא אצטער, חשבתי לעצמי. מי שתצטער שלא חיה את החיים, זו את!!

נכנסתי לאווירה,אחלה אווירה, התחיל איתי מישהו ,ממש חמוד,רקדנו היה סבבה.,אבל זהו, הוא לא הטיפוס שלי, ובכלל לא באתי להכיר, באתי להנות, לחיות את החיים. וביינתים יש את ההורס מהחוג לציור.

ביינתים החיים יפים פלוס. רוקדת, שרה, שותה. ניגש אלי בחור, מחייך חיוך של כוכב, כאילו הוא היחידי שיש על כדור הארץ, מציע לי לשתות מהמשקה שלו, כמובן שסירבתי. אולי נלך לשתות משהו, במקום אחר, שאל? תודה לא עניתי, והוא שלא מבין, איך מישהי מסרבת לו, הסתובב והלך. נו טוב חשבתי לעצמי, הפסד לא משהו.

למחרת, שיגרה, עבודה, בית, לימודים, יום שקט, גם זה נחמד לפעמים. הטלפון מצלצל ,נורית על הקו.

היי נטע, מה הענינים? הכל בסדר אני בבית, עייפה, הייתי במסיבה אתמול עד הבוקר, הרוגה.

רציתי להזמין אותך למסיבת הפתעה שאני עורכת לבן הזוג שלי,

גם לך יש יום הולדת בעוד שבוע ,24 אאאאאאאה.

כן, 24, מה הסיפור? כל החיים לפני. נכון את צעירה אבל בכל זאת, בכל זאת מה? אני שואלת, בכל זאת צריך להתקדם הלאה.

מתי מסיבת הפתעה? אני שואלת כדי להזיז את הנושא ממני,יום חמישי עונה נורית,. טוב יום חמישי יש לי חוג ציור, אז אולי אגיע עם ידיד.

יום חמישי הגיע,מה שאומר שההורס גם, בא לקראתי. חיבוקים נשיקות, שואלת אותו אם בא לו לבוא איתי, למסיבה?

מסתכל עלי, בחצי החיוך המפורסם שלו. טוב אני מחכה לתגובה, חכו איתי, מענין מה יגיד.

לי נראה שישמח, כי הרי הבהרתי לו שאין פה קטע של מחויבות וכאלה. סתם ארוחה טובה אצל חברים,

ודרינק אצלי, לא נראה לי שיסרב, לכזו הצעה. בינתיים מסתכל עלי, ומחייך.

מה נראה לכם, יבוא? או לא יבוא?

שכחתי לספר לכם, על פיה קטנה שגרה אצלי בראש, ומידי פעם משמיעה קול. רגע תנו להקשיב, מה היא אומרת

נטעעעעעע, נטעעעעעע, הרכבת כבר בתחנה. עלי!!!! איזה רכבת, למה היא התכוונה? לא כל כך הבנתי, אבל הראש שלי עכשיו ממתין לתשובה של ההורס. אז סליחה אבין אחר כך, כמובן שאספר גם לכם. כבר חוזרת.

הפוסט נכתב ע"י אורה ארמה מאתר פנויה - שם זמני

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.