סקס בדייט ראשון | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

סקס בדייט ראשון

פורסם ביום 26.02.2009 בשעה 23:26 מאת שרית רנג'י פלג 2 תגובות

סקס בדייט ראשוןנכון, אני אישה ונכון אני הולכת לדבר על למה זה לא טוב לעשות סקס בדייט הראשון, ולא, זה לא בגלל שאני אישה. סקס זה אחלה דבר כשעושים אותו נכון, גם לגברים וגם לנשים, יש הטוענים שכשהוא נעשה נכון הוא אפילו מענג יותר לנשים ושאורגזמה נשית איכותית יותר מאורגזמה של גבר, וזה עוד מבלי לדבר על החומרים הכימיים שמופרשים בתוך הגוף בזמן סקס שעושים לנו תחושות נעימות, על הכיף שבאינטימיות ובנתינה ועוד ועוד.

אז נניח שנפגשתם דרך אתר הכרויות והחלטתם לעשות סקס בדייט הראשון מתוך ידיעה שזה רק סקס ואתם לא מצפים לכלום אח"כ שאף אחד לא משלה אף אחד שזה רק עניין פיזי – שיבושם לכם.

התמונה באדיבות Marek Paju

סקס בדייט ראשון – חכי עם זה

אבל כשמחפשים קשר רציני, כל אישה יודעת שעדיף להשהות את עניין הסקס לדייט מתקדם יותר, מכל מיני סיבות: גברים הם ציידים והם צריכים אתגר, כי גבר מעדיף שבת זוגו לא תהיה "קלה" מדי, אבל לדעתי זה בעיקר כי לגבר לוקח יותר זמן להקשר רגשית. בהתחלה הוא בעיקר נמשך אלייך ואם הוא יממש את המשיכה הזו מהר מדי הוא עלול לאבד עניין (מאמר שלי על מחויבות רגשית אצל גבר).

זה לא מדע מדויק וכבר הכרתי כאלו שנחפזו לקיים יחסים מיניים בדייט הראשון וכמה שנים אח"כ מצאו את עצמם מתחת לחופה, זה יכול לקרות, אבל יותר סביר שיקרה ההיפך.

סקס בדייט ראשון – תתאפק קצת

ומה בנוגע לגברים? גם גבר שמחפש הכרויות לקשר רציני והכיר בחורה שמוצאת חן בעיניו, יעשה את הדבר הנכון אם יחכה קצת עם הסקס, יכיר אותה יותר, יפנטז עליה בשעות הפנאי ויפתח איזושהי מחויבות רגשית שרק תעצים את הכיף כשזה סוף סוף יקרה. אגב, גבר שלא לחוץ על סקס משדר יותר בטחון עצמי, שהוא לא נואש לסקס, ושיש לו עניין אמיתי בבחורה.
ואם הוא רק נמשך אליה ולא רוצה יותר מסקס? כמו שכתבתי קודם, כל עוד הוא לא משלה אותה והסקס נעשה בהסכמה – אז בכיף.

גבר שמשלה נשים ועושה הכל רק כדי להכניס אותן למיטה, בעיני הוא ממש לא גבר, כי הוא פוגע לא רק בנשים שהשלה אלא גם בכל הגברים הטובים שיתקלו בנשים האלו אחריו.

אז מתי כן להיכנס למיטה? כששני הצדדים מרגישים בטוחים ונינוחים אחד ליד השני ומוכנים לחלוק את גופם עם האחר. זה יכול לקרות בדייט שלישי או עשירי, מה שבטוח – כשזה יקרה אתם תרגישו.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

2 תגובות »

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.