על סקס ורופא השיניים | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » פיתוי וטיפים לשיפור אישי

על סקס ורופא השיניים

פורסם ביום 05.05.2009 בשעה 12:27 מאת צוות האתר אין תגובות

מאת: דר' ספי פורת, מרפאת שיניים 'יתיר'

מה הקשר בין הכרויות, סקס בדייט ראשון ורפואת שיניים? לכאורה, הפכים- הכרויות וסקס מתקשרים בעולם הסיטואציות

שלנו לעונג, חום, תשוקה ואהבה, ואילו רפואת שיניים קשורה, למרות ההתקדמות בתחום בעשורים האחרונים, לחוויה לא נעימה, מלווה באי נוחות, כאבים וחששות.

אז מסתבר שיש ויש.
אצל מינים מסוימים של לויתנים למשל, הזכרים מצויידים בזוג שיניים ארוכות במיוחד הנראות כמו קרניים, ששימושן היחיד הוא משיכת הנקבות!

ואצל בני האדם? במחקר שבוצע על ידי האקדמיה האמריקנית לרפואת שיניים קוסמטית, התברר ש 85% מהאמריקנים חושבים שחיוך שאינו אטרקטיבי, גורם לבעליו להיות פחות מושך לבן/בת המין השני.

לא פלא לכן שמעל עשרה מיליון אמריקנים פונים למרפאות השיניים לקבל טיפולים להלבנת שיניים מדי שנה! וכשמדובר ביופי – גם כאן המין היפה משקיע יותר - קרוב ל60% מהנשים מבקרות את רופא השיניים בצורה סדירה. הרבה יותר מהממוצע ובשיעור גבוה הרבה יותר מאשר הגברים – רק 46% מהם פוקדים את מרפאה השיניים בצורה מסודרת ( וסביר שרובם מגיעים כי בת זוגם שלחה אותם ולא ביוזמתם…).

רוצה שיניים טובות יותר – עשה סקס!

יותר ויותר מחקרים מראים שמין טוב לבריאות – מחדד את חוש הריח,מסייע בהרזיה, מקטין סיכון לבעיות לב, ועוד.
גם לשיניים מסתבר שסקס מועיל, בכתבה בירחון 'פורבס' בנושא, נאמר שנוזל הזרע מכיל אבץ, סידן ומינרלים אחרים המוכחים בעיכוב העששת. מכיוון שהאתר הוא לכל הגילים, לא נרחיב כאן על דרך העברת המינרלים, די שנאמר שזו יכולה להיות דרך הרבה יותר עשירה ומענגת מאשר לחיצה על שפופרת של משחת שיניים… גם כללי הנימוס וההתנהגות שמחייבים צחצוח שיניים לפני ואחרי המגע האינטימי, מסייעים לבריאות השיניים!

הביקור אצל רופא השיניים כבר מזמן אינו מוגבל לטיפולי שורש, סתימות ועקירות שיני בינה. התפתחות ענפי רפואת השיניים האסתטית והקוסמטית הביאו לכך שחלק גדול מהביקורים במרפאות היום הוא לצרכים אסתטיים, ולמטרה העתיקה והבסיסית של משיכת המין השני.
ומכיוון שהרושם הראשוני תמיד קובע, הביקוש לשיניים לבנות וצחורות רק גובר.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.