בחירת תמונה לאתרי הכרויות | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » הכרויות באינטרנט

בחירת תמונה לאתרי הכרויות

פורסם ביום 28.12.2008 בשעה 1:20 מאת שרית רנג'י פלג תגובה אחת

נכון, כולנו אנשים עמוקים, לכולנו חשוב יותר מה יש בקנקן מאשר איך שהקנקן נראה….ובכל זאת…
מעטים האנשים, גם גברים וגם נשים שיקראו את הכרטיס שלך באתרי הכרויות אם התמונה לא מצאה חן בעיניהם, הם פשוט יעברו הלאה למישהו או מישהי עם תמונה מוצלחת יותר. זו המציאות וצריך לדעת לנצל אותה לטובתנו.
בחירת תמונה לאתר הכרויות

רוב האנשים חושבים שהם לא פוטוגנים ובכלל אנחנו מאוד ביקורתיים לגבי המראה שלנו – בעיקר נשים, אז אם את אישה תני לשניים שלושה מהידידים שלך לבחור מתוך כמה תמונות יותר מוצלחות שלך איזה הכי מוצלחת, ודאי כמובן שאין להם אינטרס אחר אלא לעזור לך במשימה… אם אתה גבר, תתייעץ עם הידידות, אחיות וכו'. בכל מקרה, ישנם אתרים שבהם אפשר להעלות תמונות שלכם ולקבל דירוג מהגולשים – לבעלי לב חזק.
אם לא הבהרתי את עצמי עד עכשיו, חשוב שתהיה תמונה טובה, שבה אתם נראים במיטבכם, אך עם זאת חשוב שהתמונה תהיה ריאליסטית ועדכנית. תמונה מלפני 10 שנים, או 5, שבה אתה נראים פיצוץ, פחות מס' קילוגרמים וקמטי הבעה, היא לא הוגנת ועלולה לגרום לדייט לאכזבה ולכם לעוגמת נפש.

אני חושבת שהפתרון הכי טוב הוא להתלבש מחמיא, להתאפר טבעי (לנשים), לקחת חבר/ה עם גישה למצלמה איכותית (והיום לכל אדם שני יש מצלמה שווה) וכשרון בסיסי בצילום אנשים (שיראו יותר את האדם ופחות את הנוף), ללכת באור יום למקום נחמד, כמו חוף הים או פארק כלשהו ולהרביץ עשרות תמונות בכל מיני פוזות, עם חיוך, בלי חיוך, מבט למצלמה, מבט הצידה, קלוז-אפ על הפנים, תמונות עד המותן וכו', כשיש מס' הגון של תמונות אפשר ללכת הביתה, להוריד אותן למחשב ולעשות סינון ראשוני.

ככלל עדיף לשים באתר ההיכרויות שתי תמונות, תמונת פנים ותמונת גוף (שזה פנים וגוף ), כדי שהמתבונן יוכל פחות או יותר לדמות את המראה הכללי.
כשאתם בוחרים תמונה שלכם עבור אתרי הכרויות חשוב שתהיו סגורים על מה המטרות שלכם מהעניין ולמי אתם רוצים לפנות. אם בחורה שמה תמונות שלא יביישו מגזין פורנו – שלא תתפלא שפונים אליה רק גברים "לא רציניים" שיש להם רק סקס בראש, זה מה שהיא שידרה…
ולגברים – תמונות של חזה שרירי חשוף מרוח בשמן תינוקות – בד"כ לא עושה לנו, הנשים, את זה…(או שזו רק אני? )

תגובה אחת »

  • איציק כותב :

    אני מאד מסכים לגבי עניין התמונה באופן כללי, אבל דעתי היא שהפאקטור הזה קצת מטעה ואינו מדוייק ברוב המקרים. ישנם אנשים שנראים ממש טוב במציאות ובתמונות לא יוצאים משהו. לי יצא פעם להיפגש עם בחורה שהיה לה את המקרה ההפוך - בתמונות פצצה, במציאות כמו אחרי הפצצה!

    [תגובה לתגובה]

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.