5 דרכים לשפר את האינטימיות בזוגיות | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

5 דרכים לשפר את האינטימיות בזוגיות

פורסם ביום 12.09.2017 בשעה 13:25 מאת צוות האתר אין תגובות

לכאורה הכל ביניכם בסדר. אבל מתחת לפני השטח אתם מרגישים ש'זה כבר לא זה' – משהו חייב להשתנות. בין אם הדברים אינם מתנהלים כמו שרציתם, בין אם יש ביניכם מחלוקות ובין אם השגרה מאיימת להשתלט עליכם, חשוב שתדעו שהפתרון לא פעם כרוך בשיפור האינטימיות ביניכם, ואפשר לעשות זאת בקלות, בפשוטות ואפילו בהנאה. הנה חמש דרכים להגדלת האינטימיות במערכת היחסים הזוגית שלכם.

  1. סקס, סקס ועוד פעם סקס

אי אפשר לדבר על אינטימיות ולא להתייחס לחוויה האינטימית הטהורה ביותר: זו שמתרחשת בחדר המיטות (אבל גם בהרבה מקומות פוטנציאליים אחרים). סקס הוא המפתח לשמירה על זוגיות תקינה ו'התרופה' לרוב הבעיות שצצות במהלך שנים ארוכות של זוגיות, שלעיתים מתלווה אליה גם שחיקה. כשהסקס הוא למעשה הביטוי הפיזי לאינטימיות הזוגית. חשוב להקפיד לקיים יחסי מין ולהימנע ממתן תירוצים, להשקיע בכך מחשבה ומאמץ, וכמובן לחדש ולגוון כל הזמן.

  1. אביזרי מין

בהמשך לגיוון המתבקש בחיי הסקס, מומלץ שכל זוג ישקול לשלב אביזרי מין ומוצרי סקס למשוואה הזוגית. יש כיום היצע רחב של אביזרים לסקס, ואפשר לבחור באביזרים המתאימים לצרכים שלכם ולסוג החוויה המבוקשת. יש אביזרים שמעצימים את העונג של כל אחד מהצדדים, ולעומת זאת אביזרים שמעכבים את השפיכה של הגבר. תוכלו למצוא אביזרים למשחק המקדים, אביזרי סאדו-מאזו, משחקי קופסה חושניים ועוד.

  1. זמן משותף

לפעמים הבעיה בזוגיות היא שבני הזוג לא מוצאים זמן להיות באמת אחד עם השני, ללא הסחות דעת וללא אנשים הנמצאים סביבם. חשוב ל'תדלק' את הזוגיות ולהקדיש לה זמן.
לא משנה אם העבודה מייגעת, הלימודים תובעניים או שהילדים שלכם דורשים לא מעט תשומת לב (כל זוג והקשיים הרלוונטיים עבורו), זכרו שהזוגיות שלכם צריכה לעמוד במקום גבוה בסדר העדיפויות ולכן חשוב לפנות לה זמן. אפשר להחליט מראש על זמנים בהם מתנתקים מהיום-יום ונפגשים.

  1. מתנות קטנות

מחוות קטנות ישמרו על זוגיות בריאה ויוסיפו קורטוב של חושנית. חשוב שכל אחד מבני הזוג ישקיע מדי פעם מחשבה ויקנה מתנה רומנטית לצד השני. זאת לא חייבת להיות מתנה יקרה, אפשר להסתפק במשהו סמלי לתשומת לב (הכסף ממש לא מה שקובע כאן). הידיעה שבן או בת הזוג משקיעים מחשבה, תקרב ללא ספק בין בני הזוג.

  1. שיחות

לפעמים באמצע הבית עומד 'פיל לבן' שאף אחד לא מעז לדבר עליו. משהו שמטריד את בני הזוג, והם מעדיפים להתעלם ממנו. הפחד הוא שאולי השיחה על הבעיה תגרום למשבר הרבה יותר גדול. אבל חשוב לדעת שדברים אינם נעלמים מעצמם. חשוב לשוחח, לנסות להבין את מקור הבעיה ולפתור אותה בהקדם. יש מקרים שבהם עירוב של גורם אחר – חבר משותף או יועץ זוגי, עשוי לתת לבני הזוג כלים להתמודדות נכונה בקשיים שלהם.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.