3 סדרות טלוויזיה שכל רווקה חייבת לראות | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » כללי

3 סדרות טלוויזיה שכל רווקה חייבת לראות

פורסם ביום 10.07.2017 בשעה 8:56 מאת צוות האתר אין תגובות

אם את בחורה רווקה בת 30 פלוס ובילית את רוב הערבים שלך מול הטלוויזיה כשאת צופה בחייהן של רווקות בנות 30 פלוס, כבר צריך להיות די ברור לך מה את צריכה לעשות: למצוא אהבה. אבל עד שזה קורה תמשיכי לצפות בסדרות בנות על רווקות. אבל מהן סדרות הטלוויזיה הטובות והמומלצות למין הנשי ככלל ולרווקות בפרט?

סקס והעיר הגדולה

הסדרה הראשונה במעלה האהובה על המין הנשי ככלל היא סדרת הקאלט סקס והעיר הגדולה (באנגלית: Sex and the City) המתבססת על הספר סקס והעיר הגדולה, שנכתב על ידי קנדיס בושנל. הסדרה ששודרה בין השנים 1998 ל-2004 עוסקת בחיי ארבע נשים בעיר ניו יורק מתוכן שלוש בשנות השלושים לחייהן ואחת בשנות הארבעים לחייה. סדרה זו עסקה לפרקים בנושאים חברתיים אקטואליים, כמעמד האישה, הקהילה הגאה, מחלת הסרטן וכמובן ברווקות, זוגיות וסקס כמובן. סקס והעיר הגדולה זכתה להצלחה כבירה בארה"ב ובשאר העולם כאשר בפרק הסיום צפו בה 10 מיליון צופים.

רוק 30

רוק 30 (באנגלית: Rock‏ 30) הינה קומדיית מצבים אמריקאית מצליחה מאוד, שגם זכתה בפרס אמי לסדרת הקומדיה הטובה ביותר, ונוצרה על ידי טינה פיי, אשר גם מככבת בתפקיד הראשי. הסדרה רוק 30 שודרה ברשת NBC במשך 7 עונות, מ-2006 עד 2013. אחד הדברים הייחודיים בסדרה הוא שהיא מציגה סדרה בתוך סדרה: הדמויות בעלילה הן שחקניות בסדרה אחרת.

עלילת הסדרה רוק 30 מתרחשת בניו יורק באולפנים של .NBC הסדרה מתמקדת בחייה של ליז למון (המגולמת על ידי טינה פיי) – בחורה רווקה באמצע שנות השלושים לחייה שמשמשת בתור כותבת ראשית בתכנית מערכונים פופולרית מאוד בששמה TGS. בתחילתה של הסדרה ממונה ג'ק דונגי (המגולם על ידי אלק בולדווין) למנהל של NBC. ג'ק, שאינו מבין דבר בטלוויזיה, מאלץ את ליז לצרף לצוות השחקנים הקבוע של התוכנית כוכב קולנוע בלתי צפוי ומעורער בנפשו בשם טרייסי ג'ורדן (המגולם על ידי טרייסי מורגן).

בנות גילמור

סדרה זו היא סדרת בנות קלאסית ומתאימה למין הנשי כמו כפפה. הסדרה עוקבת אחר אם במשפחה חד־הורית ששמה לורליי גילמור (המגולמת על ידי השחקנית לורן גרהאם) ובתה היחידה רורי גילמור (המגולמת על ידי אלקסיס בלדל), אשר חיות בעיירה בדיונית בקוניטיקט בשם סטארס-הולו. סדרה זו עוקבת אחרי חיי המשפחה שלהן, חייהן הפרטיים, חברויות וסיפורי האהבה שלהן, תוך שהיא חושפת גם דמויות אחרות שחיות בעיירה הקטנה. בנות גילמור היא סדרה המלאה במאפיינים הומוריסטיים, ובעיקר ראויים לציון הדיאלוגים השנונים של הבת והאם ומאפיינים שמציגים מעמדות אמריקאיים שונים. הסדרה זכתה להצלחה בינלאומית גדולה, ולביקורות מעולות. ב2016 עלתה בנות גילמור בנטפליקס, לעונה קצרה בת ארבעה פרקים, באורך 90 דקות.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.