מתנות מגניבות שהחבר שלך בטוח יאהב | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » פיתוי וטיפים לשיפור אישי

מתנות מגניבות שהחבר שלך בטוח יאהב

פורסם ביום 27.03.2017 בשעה 18:28 מאת צוות האתר אין תגובות

הענקת מתנות מקרבת בין הלבבות, ולמתנה רומנטית יש יכולת לתרום להעמקת הקשר, התשוקה והאהבה בין בני הזוג. אבל אתם זוג מגניב, כזה שמעדיף לצבור חוויות מסעירות על פני מחוות דביקות. כיצד תבחרי את המתנה המתאימה עבור החבר שלך, ואילו מתנות באות בחשבון? כמו בהרבה מקרים בחיים, גם לשאלות אלו תשובות רבות, ועל מנת להקל עלייך את הבחירה נביא כאן שלוש דוגמאות למתנות רומנטיות ומגניבות בו זמנית, שיעשו את העבודה.

איך מתנה רומנטית יכולה להיות גם מגניבה?

מתנה רומנטית טובה צריכה להיות מפנקת, להתאים לאופיו ולאהבותיו של בן הזוג, להביע את אהבתך בצורה הטובה ביותר. לשם כך, עלייך לזכור שהמתנה היא עבור בן זוגך, ולנסות לכוון למשהו שיעצים את האהבה ויחזק את הקשר מחד, ויגרום הנאה והתרגשות לבן זוגך מאידך. בנוסף לכך, על המתנה להיות ייחודית ומפתיעה, כזו שתשאיר זיכרון מתוק לשנים ארוכות.

 

מתנת אקסטרים

ז'אנר מתנות האקסטרים כולל אינספור פעילויות, שהמכנה המשותף ביניהן הוא הנאה צרופה ושטף אדרנלין. את הפעילות תוכלו לבצע שניכם – אם גם את בעניין האקשן האקסטרימי המוטרף – או בן זוגך לבדו, בהתאם לאופייכם ולהעדפותיכם. תוכלי להעניק לחברך את האפשרות להיות נהג מירוצים ליום אחד: החוויה כוללת פגישה עם מדריך נהיגה מקצועי שייתן טיפים ומידע חיוני לנהג המירוצים המתחיל, ונהיגה ברכב מרוץ על מסלול מרוצים מקצועי, כאשר החוויה מצולמת במצלמות מיוחדות. אפשרות נוספת היא נהיגת מירוצים ודריפטינג, חוויה של שני סגנונות נהיגה שונים בשני כלי רכב שונים. נהיגת שטח אתגרית בניסן Z370 בליווי מדריך נהיגת שטח, ונהיגה במסלול מרוצים במאזדה ND MX5 בליווי נהג מרוצים מקצועי ובהדרכתו.

 

מתנה מאתגרת לבעלי דמיון ולאוהבי המסתורין

חדרי בריחה הם המילה האחרונה בתרבות הפנאי. אם חברך אוהב מסתורין, תעלומות ואתגרים מנטאליים, חדר בריחה הוא המתנה המושלמת עבורו. למשך שעה הוא יכנס לעולם דמיוני, בו עליו לפצח תעלומות ולפתור חידות, על מנת שיוכל לצאת. קיימים חדרי בריחה מסתוריים, קסומים, היסטוריים, מדעיים, סיפורי אימה ורפאים, תעלומות ביון ובילוש ועוד. תוכלי להזמין חדר בריחה רק עבור שניכם, או להפוך את החוויה למשהו חברתי יותר, ולהזמין בני משפחה וחברים. את סיפור החדר בחרי בהתאם לאופיו ולהעדפותיו של אהובך, וכן את המשתתפים הנוספים. מחובתנו להזהיר אותך – חוויית חדר הבריחה עלולה להיות ממכרת.

 

הופעה במתנה

 

אם את רוצה לפרגן לבן הזוג שלך מכל הלב, קני לכם כרטיסים להופעה של זמר או של להקה אהובים עליו במיוחד, כאלו שתמיד רצה לראות אבל טרם הספיק. זה יכול להיות בארץ או בחו"ל, כולל אירוח סוף שבוע עם כל הפינוקים. בשטף החיים אנו נוטים לדחוק הצידה דברים שאינם קשורים להישרדות היומיומית, והופעה במתנה היא הזדמנות להזכיר לבן הזוג ולעצמך שמותר לכם לברוח קצת מהשגרה ולהתפרע. המתנה הרומנטית האולטימטיבית היא זו שמחייה את החלומות ואת התשוקה של בן הזוג.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.