מהו דייט ראשון מקורי ? | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » אירועי הכרויות והפקות

מהו דייט ראשון מקורי ?

פורסם ביום 28.11.2016 בשעה 8:49 מאת צוות האתר אין תגובות

דייט ראשון עם אדם שאינו מוכר לנו מכניס הרבה מאוד אנשים ללחץ. בדרך כלל נפגשים בבית קפה או במסעדה, משוחחים זו עם זה, בוחנים – אך ההיכרות איננה מושלמת. לעיתים אנשים פוסלים את הדייט מבלי לחשוב פעמיים, ולאווירה יש משקל רב. אין מה שישבור את הקרח ונמנעים מלתת צ'אנס נוסף. אחד הרעיונות היותר מומלצים לדייט ראשון הוא לקיים אותו בערב שירה בציבור.

להכיר זה את זו באמצעות שירים

אכן כן – זוהי אחת הדרכים המקוריות יותר להכיר זה את זו בדייט ראשון. זהו המקום לשוחח ולשיר ביחד, מה שיכול לגבש שני אנשים זרים. זוהי הזדמנות לבדוק את האנרגיה של הדייט שלכם, האם הוא או היא אנשים שמחים ואופטימיים? האם הם מלאי אנרגיה חיובית, או שמא הם מופנמים וביישנים ונוטים להסתגר במקום מרובה אנשים? ישנם גם ערבי שירה בהם מארגנים סוגים שונים של פעילויות מהנות שכל מטרתן היא להכיר אלה את אלה. זהו סוג של ספיד דייט.

נא לעזוב את המחשב

ישנם לא מעט אתרי הכרויות ברשת שנועדו לשדך בין אנשים. הכי קל לשבת מול המחשב ולדמיין כיצד נראה הדייט שלכם, איזה מן אדם הוא ולהעלות עוד ועוד שאלות ותהיות. לאחר מכן נקבע המפגש השגרתי בפאב, בבית קפה או במסעדה. אולם ישנן דרכים יצירתיות יותר להכיר בן זוג או בת זוג. כאשר נפגשים בערב שירה בציבור, אפשר גם לבדוק את האינטראקציה של הדייט שלכם עם אנשים אחרים. האם הוא מסביר פנים? האם היא חברותית? – את כל אלה לא ניתן להבין מפגישה ראשונית במקום סטנדרטי. בנוסף לכך, השירה המשותפת היא סוחפת, מלהיבה ויכולה לקרב בין שני אנשים ולתת הזדמנות למפגשים נוספים.

דייט מקורי וייחודי

אין ספק שדייט ראשון במתחם בו אנשים שרים בציבור הוא הרבה יותר מהנה וכייפי מכל אפשרות אחרת. אין שום צורך לדבר יותר מדי זה עם זו, לחקור ולנבור. כאן השירה והשמחה עושות את שלהן. האווירה הכל כך מיוחדת מקרבת בין אנשים, לא רק בין כאלה שנפגשו לדייט ראשון. כמו כן, ייתכן מאוד שהדייט יזרום, וכך שני אנשים שאינם מכירים אחד את השני יבלו שעתיים יחדיו. הרי הפגישות בבתי קפה או במסעדות לעיתים אורכות לא יותר מחצי שעה, מה שאינו מהווה שום אינדיקציה לחיבור הדדי. אז אם אתם מתכוננים לקראת הדייט הראשון שלכם, הציעו לצד השני לקיים אותו בערב שירה בציבור. הוכיחו שאתם מקוריים וייחודיים, ושאתם רוצים לבלות זמן מהנה ביחד.

 

 

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.