לא לשכוח - רשימת הכנות לחתונה | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » כללי

לא לשכוח - רשימת הכנות לחתונה

פורסם ביום 31.07.2019 בשעה 8:16 מאת צוות האתר אין תגובות

אירוע החתונה הוא אחד מנקודת הציון המרגשות והמרכזיות בחייהם של רבים. לצד ההתרגשות והשמחה הגדולה, ההכנות לאירוע הן רבות ודורשות התייחסות למרכבים רבים שיש לשים אליהם את הדעת, החל מדוכני המזון, הזמנת האורחים ועד לרחבת הריקודים. אז איך לא שוכחים אף אחד מהפרטים?

רשימת ההכנות לחתונה:

ההתרגשות לקראת החתונה בשיאה ויחד עם זאת, רובנו, רוצים שאירוע החתונה שלנו יהיה אירוע מהסרטים. על מנת שלא להתבלבל מההתרגשות המרובה ולא לשכוח שום פריט בחתונה, רשימה של הכנות יכולה לפתור הרבה בעיות. רשימה מסודרת ומאורגנת לקראת החתונה, חשובה כבר בשלבים הראשונים של התכנון שכן, מרכיבים ופרטים רבים דורשים תכנון מקדים ועליהם להיות מטופלים בשלבים הראשונים, עוד כמה חודשים לפני מועד האירוע. ברשימת ההכנות, נרצה לכלול כמה שיותר דברים כאשר המרכזיים, לרוב יהיו כמה פרמטרים מרכזיים:

אולם או גן אירועים:

הדבר הראשון ברשימת ההכנות, יהיה כמובן, לסגור את מקום החתונה. את מקום האירוע יש לבחור לפי כמה קריטריונים: הראשון, תנאי מזג האוויר והעונה בה מתחתנים, השני, סגנון החתונה שאתם רוצים והשלישי, התאריך של החתונה. כל אלו ישפיעו על בחירת המקום. על מנת שלא להתפשר על מקום האירוע, מומלץ לסוגר עליו מבעוד מועד ולכן, זהו יהיה השלב הראשון ברשימת ההכנות.

קייטרינג ודוכני מזון לאירוע החתונה:

דוכני המזון והקייטרינג שתבחר לחתונה, הם ללא ספק הדבר הבא ברשימת ההכנות שלכם. לאוכל ובחירת התפריט, תפקיד מרכזי באירוע. בחירה נכונה בדוכני המזון יכולה לשנות לחלוטין את האופי של כל החתונה. דוכני המזון יופיעו בראש רשימת ההכנות שכן, על מנת לעשות בחירה נכונה, מומלץ לבדוק בקפידה את השוק, לבצע טעימות ורק לאחר שבדקתם כמה אפשרויות, לבחור את הקייטרינג הנכון עבורכם.

די ג'י ורחבת הריקודים:

לאחר שמצאתם את המקום הנכון, סגרתם על קייטרינג ודוכני מזון מושלמים, הדבר הבא ברשימת ההכנות, יהיה בחירה בדי ג'י המתאים. לבסוף, רחבת הריקודים, היא מקום השמחה והחגיגה הכי גדולה. לכן, חשוב להשקיע בבחירת הדי ג'י כמו גם, בכל ההפקה שכוללת תאורה וסאונד ברמה גבוהה.

מה עוד צריך להיות ברשימת ההכנות?

מיותר לציין את בחירת השמלה שכן אף כלה לא צריכה להכניס זאת לרשימה. אולם, ישנם מרכיבים נוספים שכדאי להתייחס אליהם ברשימה ההכנות שלכם:

תפאורה – התפאורה בחתונה יכולה לשנות לחלוטין את האווירה. התאמת התפאורה לאולם או לגן האירועים ולאופי החגיגה תייחד את האירוע האישי והמיוחד שלכם.

הזמנות – ההזמנות לחתונה הם תחילת החגיגה ויש להן השפעה מיוחדת על האורחים. הזמנות מושקעות ואישיות מתחילות את ההתרגשות גם בקרב האורחים שלכם.

החופה – החלק המרגש ביותר, מתרחש בחופה, בה אתם תעמדו ביום המרגש ושם הטקס האמיתי שלכם יקרה. אם תרצו לייחד את החתונה, תכלו לבחור בעיצוב מיוחד לחופה, בחירת נגנים, רבנים וכל דבר אחר שתרצו להוסיף לטקס הייחודי שלכם.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.