ירח דבש בשיט נהרות לאירופה | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

ירח דבש בשיט נהרות לאירופה

פורסם ביום 12.09.2017 בשעה 15:18 מאת צוות האתר אין תגובות

זוגות רבים חוגגים את ירח הדבש המסורתי בטיול רומנטי ומפני שסוג חופשה זה, הינו פופולארי במיוחד, מידי שנה היעדים הפופולאריים עבור ירח הדבש מתחדשים ומשתנים בהתאם לביקוש.
כיום, זוגות רבים תרים אחר יעדים לירח דבש שהם גם חווייתיים, גם רומנטיים וגם מאתגרים ולכן, שיט נהרות לאירופה יהווה כאפשרות אטרקטיבית במיוחד.
ישנם 5 יעדים אפשריים לשיט נהרות באירופה אשר מתאימים במיוחד לירח דבש רומנטי והם: שיט על נהר הדנובה, שיט על נהר הריין שיט בנהר הוולגה, שייט בעמק הסיין ושיט בנהר הרון והסון.

יעד ראשון: שיט בנהר הדנובה

נהר הדנובה משמש כמסלול מרכזי באירופה ובעבר אף שימש נתיב סחר שלמרגלותיו הוקמו ערים מרכזיות רבות כמו בודפשט ווינה. שיט זה אורך 9 ימים ועובר ממערב למזרח דרך ברטיסלבה, בודפשט ווינה וכולל עצירה וביקור המלווה במדריכים מקצועיים בכל אחת מהערים הללו. שיט זה כולל ביקורים בכרמים ייחודיים ובמנזרים עתיקים ומאפשר לראות מקומות שלא יוצא לראות בשום הזדמנות אחרת.

יעד שני : שיט על נהר הריין

נהר הריין נחשב לאחד הנהרות עם הנופים היפים ביותר באירופה - נופים אשר משתנים לאורכו של הנהר. שייט בנהר זה טומן בחובו חוויה עוצמתית של טבע, עמקים ותרבויות משתנות.
המסלול עובר בערים מרכזיות כמו אמסטרדם ובריסל ומתאים במיוחד למי שאוהב לראות מקומות חדשים שלא ראה מעולם. ההפלגה אורכת 8 ימים וכוללת שיט וטיול בערים המרכזיות. ניתן להתחיל את ההפלגה מבאזל ולהגיע עד לאמסטרדם.

יעד שלישי: שיט בנהר הוולגה

שיט זה הינו ייחודי מאוד ונמשך כ-9 ימים בין סנט פטרסבורג למוסקבה, או בין מוסקבה לסנט פטרסבורג, לפי בחירתכם. השיט מתאים גם למטיילים עצמאיים וגם כטיול מאורגן  והוא כולל ביקור במוסקבה ובכל האתרים המרכזיים בה, סיור בכנסיות שנבנו לאורך נהר הוולגה, ארוחות ערב עם ריקודים עממיים ומטעמי המקום, תצפית על אגמים, טיול במוזיאונים, ביקורים בכפרים ציוריים הממוקמים על נהר הוולגה , סיור בעיר סנט פטרסבורג וביקור באתרים המרכזיים בה כמו ארמון החורף, מבצר סיינט פיטר, ארמונות האוליגרכיה הרוסית ועוד.

יעד רביעי: שייט בעמק הסיין

שיט אשר מתחיל בפריז ובסיור מקיף בבירת צרפת היפה ובאתרים המרכזיים בה, לאחר מכן, השיט ממשיך לעיר וורנון ולתצפיות מדהימות על נהר הסיין, על הכפרים ועל העמקים הירוקים.
במסגרת השייט, יערך סיור בשביל המנזרים, בעיירות טרוביל ודוביל, בעמק שעובר מתחת לגשר נורמנדי, בקתדרלות ייחודיות ולסיום השיט יגיע לעיר לה אנדלה.
הספינה מציעה רמה גבוהה מאוד של אירוח אשר כולל משקאות ללא הגבלה וארוחות מלאות המבוססות על המטבח הצרפתי.

יעד חמישי: שיט בנהר הרון והסון

שיט בנהר הרון והסון הוא שיט באזור צרפת אשר כולל ביקורים בחבל הפרובנס לכיוון חוף הים התיכון.
השיט אשר אורך 7 ימים, הוא עובר בין נהר הסון לנהר הרון ומהווה הזדמנות לצפייה בנופים ציוריים קסומים ומיוחדים. גם שייט זה מתקיים בספינה המציעה אירוח מפנק אשר כולל: ארוחות, משקאות, בידור והדרכה מקצועית באתרים המרכזיים לאורך ההפלגה.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.