יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » כללי

יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה

פורסם ביום 11.03.2018 בשעה 11:05 מאת צוות האתר אין תגובות

"יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה" שרה מרלין מונרו, ולא סתם; אין ספק שיהלומים גורמים לאישה לנצוץ ולזהור (תרתי משמע) ולהרגיש הבחורה הכי מיוחדת בחדר. אם אתם מחפשים דרך להזכיר לבת הזוג כמה אתם אוהבים אותה, יהלום הוא כנראה הדרך הכי טובה שאתם יכולים לבחור.

אז איך מתנהלת מכירת יהלומים, הזמנת יהלומים וקניית יהלומים - ולמה בכלל נשים כל כך מוקסמות מהם? כל הפרטים כאן.

מוכרים יהלומים

למה נוצר החיבור העמוק בין נשים ליהלומים? יש לכך מספר סיבות

  1. יהלומים לנצח - אי אפשר לברוח מהעובדה הפשוטה שיהלומים הם פשוט מינרל מדהים, יותר מכל אבן אחרת. הם מסמלים סטאטוס, עושר, יופי וזוהר, מחזיקים נצח, ובולטים לקילומטרים.

  2. זוהר - אין תכשיט אחר שנראה כל כך נוצץ ואלוהי כמו היהלום, פשוט כי אין אבנים יקרות שנוצצות כמוהו. כיוון שיהלומים מחזיקים פחות או יותר נצח, עם ניקוי עקבי הנצנוץ לא ייעלם גם אחרי עשרות שנים על האצבע.

  3. ייחודיות - ליהלומים יש אינספור צורות, חיתוכים, גדלים וצבעים, כך שכל אישה יכולה למצוא את היהלום המיוחד שלה. כמו שאומרים, אין שני יהלומים אותו הדבר, מה שהופך את התכשיט לייחודי ומוסיף לו ערך רגשי ואישי, שלא ניתן להחליף.

  4. סימבוליות - יהלומים בדרך כלל מסמנים משהו מעבר לתכשיט יוקרתי. לעתים, הם מסמנים אהבה ומחויבות (במקרה של טבעת אירוסים), גאווה (במקרה של מתנה מההורים, לדוגמה) או היסטוריה (אם עברה בירושה מסבתא). מאחורי כל יהלום יש איזשהו סיפור ורגש המקושר אליו, המוסיף לחיבור שלו עם האישה.

כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת יהלומים

מעוניינים לקנות יהלום חדש לאישה? תהליך הזמנת יהלומים הוא תהליך פשוט יחסית, אך יש לשים לב לכמה פרטים חשובים.  ראשית, חשוב לשים לב שקיימת תעודה גמולוגית ליהלום - תעודה זו מציגה את המאפיינים של היהלום, והיא סוג של "תעודת זהות" ליהלום ומבססת את ערכו.

בנוסף, יש לתת לתת את הדעת לרמת הניקיון של היהלום, לרמת הצבע שלו ולרמת עבודת הליטוש. כל אלו משפיעים הן על המחיר והן על האיכות. אחרי ש"הרכבתם" לכם יהלום מושלם על פי הקטגוריות הנ"ל, תוכלו להזמין את היהלום בהזמנה אישית על פי בקשותיכם ודרישותיכם, או לבחור ממלאי קיים בחברות המתמחות במסחר יהלומים, כמו המרכז ליהלומים.

יש לכם יהלומים סוררים? כל הפרטים על מכירת יהלומים

יהלומים שווים הרבה מאוד כסף, כך שאם בידיכם יהלומים ישנים או חסרי שימוש, כדאי לכם לשקול מכירת יהלומים ויצירת הכנסה גבוהה במזומן. תהליך מכירת יהלומים הוא פשוט למדי - ראשית, עליכם ליצור קשר ולקבוע פגישה עם עסק אמין, מאובטח, ובעל מקצועיות בשוק.

בפגישה יעריכו את שווי היהלום בעזרת מיקרוסקופ ומכשורים גמולוגים. השלב הבא יהיה חישוב שווי היהלומים בעזרת מדד רפפורט העולמי. בשלב האחרון תסגר העסקה ותזכו בתשלום מיידי במזומן. באם תהיו מעוניינים בכך, תוכלו למשכן את היהלומים כנגד הלוואה במזומן.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.