היכרויות באינטרנט לעשירים – איך זה עובד? | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » כללי

היכרויות באינטרנט לעשירים – איך זה עובד?

פורסם ביום 02.12.2018 בשעה 10:55 מאת צוות האתר אין תגובות

אפשר כבר לקרוא לזה טרנד? בשנים האחרונות קמו בישראל לא מעט אתרי הכרויות המיועדים לאוכלוסיה עשירה - הכירו את התופעה באמצעות הסיקור המיוחד הבא שלפניכם.

לרעיון בו גבר ואישה מכירים באתרי האינטרנט ונהפכים לזוג כבר התרגלנו, גם לאפליקציות ואתרי ההכרויות המזדמנות אנחנו כבר רגילים, אבל האם אנחנו באמת מוכנים לאתרי הכרויות לעשירים בלבד? נכון, לכאורה זה נשמע מעט "חצוף" - הרי למה להגביל אתר היכרויות? למה לדחות אנשים על סמך הנתונים בחשבון הבנק שלהם? ובכלל מי הם האנשים המעוניינים להכיר ר גברים עשירים או נשים מהמעמד הגבוה? אך ככל שחושבים על זה יותר, הדבר נתפס כהגיוני למדיי.

בני אדם נוטים להתחבר עם אנשים שדומים להם. לא מדובר על דימיון פיזי, אלא על דמיון אחר, עמוק יותר - אנשים ברמה הסוציו-אקונומית דומה יחסית לשלהם, ברמת השכלה דומה לשלהם, מרקע דומה ולרוב גם כאלו שגדלו באותו אזור. נכון, מדובר בהכללה, ולא כל הקשרים האנושיים הם רק בין בני אדם מאותו מעמד, סטטוס כלכלי וכדומה. אך יחד עם זאת, רוב הקשרים מאופיינים כך.

כאשר מבטלים את האלמנט השיפוטי הזה, זה אפילו דיי הגיוני. בני אדם שחולקים רקע משותף, מצב סוציו-אקונומי משותף וכדומה, ימצאו מכנה משותף גדול יחסית האחד עם השני, יהיה להם יותר תחומי עניין משותפים, ולכן יהיה להם גם יותר קל להכיר ולהרגיש נוח האחד את השני. נכון, זה לא בסדר לפסול אדם רק כי הוא איננו כמוך, אך אין זה אומר שהמציאות מכתיבה את זה שאלו יהיו רוב האנשים שמקיפים אותך במסגרות השונות בחייך. וזה אפילו די הגיוני: הרי אם אתה עובד בעבודה המצריכה תואר אקדמי, סביר להניח שלחברים לעבודה גם כן יהיה תואר אקדמי, למשל. כך שאם מתעלמים מהצד השיפוטי, זה דווקא דיי הגיוני.

לכן לא מפתיע כי אנשים מרקע סוציו-אקונומי אמיד מבקשים להכיר אנשים שבאים מרקע סוציו-אקונומי דומה. כשחושבים על זה, סביר מאוד להניח שרוב האנשים שהם מכירים מגיל צעיר, בבית הספר, במכללה או האוניברסיטה ובעבודה, באים מרקע יחסית דומה.

אתרי הכרויות מיוחדים לעשירים בלבד!

האינטרנט הפך מזמן לכלי יעיל במגוון תחומי חיים כמו גם לעולם ההיכרויות של ימנו. כיום כבר לא נדיר למצוא זוגות נשואים שהכירו באתרי הכרויות. היות וסביר וגברים עשירים ירצו להכיר בנות זוג מרקע דומה, קמו להם בשנים האחרונות ברחבי הרשת לא מעט אתרי היכרויות אונליין למבוגרים, אתרים לעשירים בלבד ועוד.

הכרויות לעשירים אינם דבר קל. כולנו בטוחים שלעשירים קל יותר להשיג כל מה שירצו, אך אין הדבר כך האהבה. לעיתים הכסף יכול להיות גורם שמרתיע אנשים מלהכיר את הבן אדם ולגלות באמת מי הוא. אתרי ההכרויות לעשירים מאפשרים לאנשים אלו להסיר את המגבלות הללו ולהכיר אנשים כמוהם ללא מגננות וללא מסכות. כך, אתרי ההכרויות מאפשרים להם להכיר אנשים בסביבה טבעית ונוחה יותר. אין ספק כי הם כלי חיוני להכרויות וליצירת זוגיות בקרב אנשים עשירים.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.