הגודל כן קובע | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » פיתוי וטיפים לשיפור אישי

הגודל כן קובע

פורסם ביום 30.01.2017 בשעה 12:35 מאת צוות האתר אין תגובות

הגודל כן קובעהזוגיות היא עולם ומלואו שנוצר בחיבור בין שני אנשים. החיבור הוא רגשי ופיזי, והמיניות היא חלק בלתי נפרד מזוגיות בריאה וטובה. זוגית מוצלחת מבחינה רגשית ומינית מביאה לסיפוק גדול של שני הצדדים, יש לה אפשרות להעלות את הביטחון העצמי של כל אחד והיא משפיעה על חיי היום יום.

עיבוי פין

עוביו הממוצע של איבר המין הגברי נע בין 11.8-13.8 מ"מ. גברים רבים אינם מרוצים מעובי איבר המין שלהם ולכן חשים חוסר ביטחון עצמי בכל הנוגע לקיום יחסי מין. הדבר, כמובן, פוגע במערכת הזוגית וחשוב לדעת כי גם לכך יש היום פתרונות. עיבוי הפין יכול להתבצע בטכניקות שונות ובטוחות, למשל עיבוי הפין בעזרת הזרקות של חומצה היאלורונית, והבחירה בטכניקה הנכונה מתבצעת בהתאם למצב האישי, לציפיות ולהמלצות של המטפל. קיום יחסי המין לאחר העיבוי בטוח ומהנה לשני הצדדים.

כיצד יוצרים זוגיות מינית בריאה?

  • תקשורת – התקשורת הזוגית יכולה לקבוע את טיב היחסים. הנטייה להסתיר רגשות, להתעלם מבעיות או להפך – לציין כל דבר פעוט, יכולה לפגוע במערכת היחסים ולהוביל בין היתר לחוסר מגע מיני או למגע בלתי מספק. מומלץ לזוגות לפתח את התקשורת ביניהם, לבחור במילים מחזקות ולאפשר לעצמם להיות כנים, אך לא פוגעניים.
  • הכרת הגוף – כדי ליהנות מזוגיות מינית בריאה, מומלץ להכיר את הגוף של כל אחד מבני הזוג. הכוונה כאן היא שכל אחד מבני הזוג יכיר את גופו, מה מספק אותו, איזה מגע הוא אוהב וישתף את הצד השני. המחקר של הגוף יכול להיות מרתק ולהביא איתו סיפוק מיני.
  • גיוון ביחסים – היחסים הזוגיים מחייבים גיוון בכל הפרמטרים וכך גם בכל הנוגע למיניות. זוגות אשר "רגילים" לקיים יחסים במיטה באותה תנוחה, יעשו טוב לעצמם אם ישנו תנוחות ואפילו מיקום. במסגרת הגיוון אפשר להוסיף אביזרי מין (אשר אפשר למצוא מהם בשפע וכל אחד יכול להתחבר לאביזר כלשהו). במסגרת הגיוון מומלץ גם לבחון את החושים השונים, לנסות להשתמש במטפחת לעיניים, בקור ובחום ובעיקר לחקור, לחוות, וכל זה תוך כדי הקשבה לצד השני.
  • שיפור הדימוי העצמי – שיפור הדימוי העצמי בזוגיות איננו רק עניין אישי. בני הזוג יכולים לדאוג זה לזה והם יכולים לדאוג לעצמם. כדי לשפר את הדימוי העצמי מומלץ להשתמש בבגדים מושכים, להשקיע מעט לפני קיום יחסי מין ובנוסף, מומלץ ששני בני הזוג יהיו מודעים לכך שייתכן כי לפרטנר יש חוסר ביטחון עצמי ויחמיאו זה לזה גם בעת המשחק המקדים, אך בעיקר בחיי היום יום. רבים מעידים על כך שפרגון זוגי כדבר שבשגרה משפר את מערכת היחסים המינית.

פנייה לעזרה – זוגות אשר אינם מרוצים מהקשר ומהמיניות שלהם יעשו לעצמם טוב אם יפנו לעזרה מקצועית. לעתים הבעיה קלה לפתרון, לעתים היא קשורה בעבר של אחד מבני הזוג ובכל מקרה, שיפור המערכת הזוגית מוביל לעלייה בביטחון העצמי ולרוב גם לשיפור המיניות. בנוסף לכך, ישנם גם טיפולים המתמקדים בטיפול במיניות.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.