איך תיראי אטרקטיבית יותר בעיני גברים | looky | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

איך תיראי אטרקטיבית יותר בעיני גברים

פורסם ביום 27.12.2017 בשעה 9:29 מאת צוות האתר אין תגובות

עולמנו עוסק רבות במראה החיצוני, ומכיוון שכך, לא משנה כמה היא חכמה, מוכשרת, אמיצה ומסקרנת, כל אישה רוצה להיראות הכי טוב שאפשר, ולהיות אטרקטיבית בעיני בני המין השני. עבור נשים באשר הן, כמה עצות וטיפים, כיצד אישה יכולה להיראות אטרקטיבית יותר בעיני גברים.

טיפוח

אישה מטופחת משדרת ביטחון בנשיותה, ואהבה לגופה, מסר זה נקלט גם באופן תת מודע אצל כל מי שמתבונן בה, והופך אותה לאטרקטיבית ומושכת. אישה שמטפחת את עצמה מכירה בערכה, ומי שמכירה בערכה, העולם והאנשים הסובבים אותה מכירים גם הם בערכה.

איפור מעודן

איפור הוא תוספת אטרקטיבית, שיכולה לשדרג את מראה פניה של כל אישה, אולם שימי לב שלא להתאפר בהגזמה, שכן איפור מוגזם ישדר חוסר ביטחון, טעם קלוקל, ויעשה יותר נזק מתועלת. החכמה באיפור היא להשתמש בו על מנת להבליט את היתרונות והיופי הטבעיים שלך, ולעדן, להסתיר, ולמתן את הנקודות החלשות. איפור מוגזם משדר את התחושה שניסית להסתיר את מראה הפנים האמיתי שלך, וזה לא המסר שאת רוצה להעביר.

ניתוחים פלסטיים

אין מה לעשות, הזמן עושה את שלו, ואזורים שבעבר היו מוצקים ובעלי עור גמיש ומתוח, מתדלדלים, והעור על פניהם מאבד מחיוניותו וגמישותו. איברים מדולדלים וחסרי צורה אינם אטרקטיביים בעליל, וכאן נכנסת הרפואה הפלסטית לעזרתך. עיצוב ישבן לנשים אצל פלסטיקאי יחזיר אותך לרשימת הנשים האטרקטיביות, ויחזיר לגופך את חינניות הנעורים שלו. בנוסף לעיצוב ישבן לנשים אצל פלסטיקאי, ניתוחים למתיחת עור הפנים, טיפולים להעלמת קמטים, פיסול פנים, וניתוחי חזה גם הם יתרמו לרושם המושך אותו תותירי על הגברים בסביבתך.

צו האופנה

אישה אטרקטיבית היא אישה ששולטת ברזי האופנה, ומתלבשת בהתאם לטרנדים הנכונים. חשוב להיות עם היד על הדופק מצד אחד, ומצד שני, שימי לב שאת מאמצת טרנדים שמחמיאים לאישה בגילך, כיוון שבגדים המתאימים לנערות בנות חמש עשרה, לא תמיד יחמיאו לאישה בשלה בת שלושים פלוס.

יופי עם אופי

יחד עם כל היתרונות שאיפור, ביגוד, ומנתח פלסטי טוב יעניקו לך, אל תשכחי, שבסופו של דבר מדובר בך, באישיותך, ובגופך. לכן השקיעי בעצמך, אישה בעלת תחומי עניין רבים, שהיא עצמאית, פעילה, ותוססת תהיה אטרקטיבית בכל גיל. הנעורים אולי חולפים, אך השמחה ואהבת החיים שלך לא חייבים להיעלם איתם.

לסיכום

כפי שנאמר, אישה אטרקטיבית היא אישה נאה ומחוטבת, שמקפידה לעקוב אחרי צו האופנה, ומטפחת ומוקירה את גופה. בימינו כל אישה החפצה להישאר אטרקטיבית בעיני המין הגברי, יכולה לעבור ניתוח עיצוב ישבן לנשים אצל פלסטיקאי, טיפולים להעלמת קמטים ומתיחת עור הפנים, וכן ניתוחים להרמת החזה. בנוסף, אל תשכחי לשמוח, לאהוב, ולעסוק בדברים שעושים לך טוב, אישה שנהנית מהחיים, וחיה חיים מלאים ופעילים, תישאר לנצח אטרקטיבית ומושכת.

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.