איך שומרים על רעננות במערכת יחסית לאורך שנים | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » פיתוי וטיפים לשיפור אישי

איך שומרים על רעננות במערכת יחסית לאורך שנים

פורסם ביום 22.12.2016 בשעה 15:02 מאת צוות האתר תגובה אחת

שמירה על רומנטיות בזוגיותשמירה על הזוגיות, ובמיוחד על הריגוש ועל הרעננות שבה, היא משימה לא פשוטה, ובעיקר – מאתגרת מאד. הדבר נכון לגבי כל זוג, אך במיוחד כשמדובר במערכת יחסית ארוכה וממושכת. איך שומרים על רעננות במערכת יחסית לאורך זמן? לפניכם כמה רעיונות:

חופשה זוגית רומנטית, ללא הילדים

בין אם אתם נמצאים ביחד 10 שנים ובין אם קרוב ל-40 שנה, אחת הדרכים לשמור על הרעננות שבזוגיות וגם על הצלחתה היא יציאה משותפת לחופשה זוגית רומנטית. חשוב לקחת מדי פעם פסק זמן מהילדים, פסק זמן מטרדות היומיום ולצאת לחופשה של כמה ימים בצימר או בבית מלון מפנק. זו יכולה להיות חופשה רומנטית בצפון הארץ או חופשה רומנטית בחו"ל. זה יכול להיות סוף שבוע קצר מאד במהלכו תבלו לילה אחד מחוץ לבית, או חופשה ארוכה יותר, של שבוע ארוך. כך או כך, הדבר תורם לא מעט לזוגיות ומאפשר לשני בני הזוג ליהנות זה מזו.

זמן בנפרד

גם זמן בנפרד הוא מתכון לזוגיות מוצלחת. מדי פעם כדאי וחשוב מאד לקחת קצת זמן בנפרד. ללכת לחוף הים אולי, לצפות בסרט לבד או לעסוק בכל פעילות שהיא ללא בן או בת הזוג. הזמן בנפרד גורם לגעגועים ומשפר באופן משמעותי את טיב הקשר ואת איכותו. הדבר נכון במיוחד לזוגות שנמצאים יחד כבר לא מעט שנים ונוהגים לבלות זה בחברת זה במשך שעות רבות בכל יום.

חילופי זוגות

הנה רעיון נוסף לריענון הזוגיות ואולי גם הזדמנות להגשים כמה פנטזיות. חילופי זוגות נחשבים למקובלים מאד כיום וזוגות רבים בוחרים באפשרות כזו כדי לרענן את הזוגיות שלהם וגם על מנת להגביר את התשוקה. הדבר מתבצע, כמובן, בדיסקרטיות מלאה, ויכול לסייע לרבים המוצאים את עצמם בזוגיות שוחקת. זוהי דרך נפלאה גם להתנסות, ללמוד דברים חדשים ולהיפתח לרעיונות קצת אחרים.

פעילויות מהנות משותפות

מעבר לחופשות רומנטיות, פעילויות מהנות משותפות הן דרך נפלאה לרענן את הזוגיות. אין צורך לנסוע רחוק כדי להתנסות בהן, אפשר לבצע אותן ליד הבית. זו יכולה להיות הליכה של שעה בכל ערב. זו יכולה להיות פעילות ספורטיבית כלשהי, כמו ריצה או אפילו משחק טניס, למשל. העיקר הוא שהפעילות תהיה מהנה ושתהיה כזו ששני בני הזוג אוהבים. אם יש לכם תחביב משותף, זה הזמן להתנסות בו ביחד. אם שניכם אוהבים לצלם, למשל, טיול צילום ליעד קרוב ומיוחד הוא דרך נפלאה לבלות בנעימים, לשפר את הקשר ולחזק את הזוגיות ביניהם.

לזכור למה אתם ביחד

זוגות שנמצאים כבר לא מעט שנים ביחד נוטים לשכוח לעיתים מה משך אותם זה לזו, מה הם אוהבים זו בזה. כחלק מתחזוק הזוגיות וגם כחלק מהשמירה עליה, כדאי לעצור מדי פעם ולהיזכר למה אתם ביחד. מהן התכונות שאתם כל כך אוהבים אלה באלה, מדוע התאהבתם בפרטנר/ית שלכם ולא באחרים, ובכלל – איך זה שכל כך הרבה שנים אתם מחזיקים מעמד למרות הקשיים והאתגר הרב הכרוך בכך. התזכורת הזאת תגרום לכם להעריך את הטוב שבזוגיות שלכם.

 

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

תגובה אחת »

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.