איך להצליח עם נשים | בלוג הכרויות ואהבה Looky
עמוד הבית » דייטינג ומערכות יחסים

איך להצליח עם נשים

פורסם ביום 30.11.2017 בשעה 10:05 מאת צוות האתר אין תגובות

האם קרה לך שהכרת בחורה מעניינת ומושכת, ואפילו יצרת קשרי ידידות עימה, אולם, הקשר נשאר בגדר ידידות, למרות ניסיונותיך ורצונך להפוך אותו לקשר זוגי? האם אתה מרגיש שהצלחה עם נשים שמורה לאחרים, ואינך מאמין שתוכל להיות גבר שנשים נמשכות אליו ונענות לחיזוריו? למען אלו ביניכם, אשר מרגישים שהמין הנשי אינו מובן להם, ואינם יודעים כיצד למצוא את הדרך לליבן של נשים, כמה עצות, כיצד להצליח עם נשים.

הכר בערכך

אם אתה רוצה שבחורה תראה אותך כגבר מצליח ומושך, קודם כל עליך לראות בעצמך את התכונות האלו, או במילים אחרות - אתה צריך להכיר בערך של עצמך. לכן הזכר לעצמך מה אתה שווה, במה אתה טוב, כמה אתה חזק, חכם, אתלטי, מוכשר, ועוד כל תכונה ויכולת אחרת שיש לך. לאחר שהצטיידת ברשימת יתרונות מפוארת, שנן אותה היטב, ולפני שאתה ניגש לבחורה, הזכר לעצמך כל סעיף, כך שכאשר תיגש, תהיה מלא בהערכה עצמית, והמסר הלא מילולי שתשדר יהיה שכל אישה שאתה תהיה בן זוגה, תהיה ברת מזל.

נהל את הסיטואציה

היה היוזם, אל תחכה שמישהי נחמדה תיגש אליך או תחייך אליך, הייה אתה זה שמחייך ראשון, זה שניגש, זה שמבקש את מספר הטלפון, או יוזם בילוי משותף. אחת התכונות שנשים מחפשות בגברים היא ביטחון, גבר יוזם משרה תחושה של ביטחון ושליטה במצב.

קשר עיין

כשאתה משוחח עם בחורה איתה היית רוצה ליצור קשר, הבט בעיניה, אל תפנה את מבטך לכל עבר, ואל תשפיל את עיניך. הפניית המבט לכיוונים שונים משדרת חוסר עניין מצידך, בעוד שהשפלת העיניים משדרת חוסר ביטחון. לעומת זאת, מבט ישיר לעיניה של בת שיחך משדר ביטחון עצמי, ועניין אמיתי בעומדת מולך.

לבוש מושך

לבוש נאה מושך מבטים ותשומת לב, ומשאיר רושם עמוק, לכן רצוי להתלבש בבגדים אפנתיים, לפני יציאה למועדונים ומסיבות. לבוש אפנתי משדר שאתה מעודכן ומחובר למה שהולך עכשיו, שאתה  מודע למה שהולך בעולם, ושולט בחוקי המשחק. לנעליים משמעות רבה, ועליהן להתאים לצו האופנה, למקום בו אתה מבלה, ולפעילות בה אתה עוסק. אלו יכולות להיות נעלי ערב מהודרות, נעלי ספורט איכותיות, או נעליים אופנתיות אחרות כגון נעלי פלדיום וחשוב שיתאימו ללבושך ולסיטואציה.

הומור

חוש הומור מהווה תכונה מושכת ביותר, אמנם לא כל אחד נולד עם יכולת לשעשע ולהצחיק, אך ראייה פחות כבדה של הדברים, ויכולת לראות את הפן המשעשע של סיטואציות, כולל סיטואציות מלחיצות ומביכות, יסייעו לך להותיר רושם חיובי על נשים.

לסיכום

כשאתה מעוניין לכבוש את ליבה של אישה, גש אליה בביטחון ונינוחות, דע את ערכך, בכדי שגם היא תוכל להעריך אותך כראוי. דבר איתה מלב אל לב, הבט בעיניה, וצור את האפשרויות וההזדמנויות בהן אתה מעוניין. ביטחון עצמי, ערך עצמי, ושליטה בסיטואציה, משולבות עם סגנון לבוש נכון ותקשורת טובה יעשו עבורך את העבודה.

הרשם לפיד RSS שלנו | השאר תגובה

התגיות של הפוסט:

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.